یوگا

مزایای یوگا وال و ویژگی های یوگاوال بامداد

مزایای دیوار یوگا یا یوگا وال 1

مزایای استفاده از یوگا وال

شاید برخی حرکات که بر روی دیواره تمرین می شود را روی زمین هم بتوان انجام داد اما تمایز اساسی استفاده از دیواره آن است که یوگا وال کمک می کند تا حرکات و وضعیت ها به طور دقیق و صحیح و در کاملیترین شکل خود انجام شود.

این مزیت می تواند درک صحیح و کاملی از یک آسانا را به یک یوگی داده و آگاهی اورا نسبت به بدن در فضا بالاببرد.
از هرجهت یوگاوال مزایای بی شماری برای یوگی های مبتدی و پیشرفته دارد. مزیت بسیار قابل توجه دیگر یوگا وال کشش منحصر به فردی است که  برای بدن ایجاد می کند، کششی که به گسترده تر و بازتر شدن عضلات و مفاصل کمک شایانی می کند و البته در هیچ یک از وضعیت های معمولی یوگا نمی توان به آن دست یافت.

اجرای آسان وضعیت های وارونه بدون فشار به دست و سر و با تمرکز کامل اثر شگرفی بر ستون فقرات و نواحی پشتی بدن دارد.

یوگاوال همچنین کمک میکند تا یوگی ثبات و آرامش بیشتری در حین انجام حرکات داشته باشد. از آنجا که ذهن ما به طور معمول آشفته و فرار است، این نکته که در حین انجام یک وضعیت تمرکز بیشتری داشته باشیم و عوامل مزاحم کمتری ذهن ما را پریشان کند بسیار حائز اهمیت است و تأثیر شگرفی بر سیستم تنفسی و عصبی ما خواهد داشت.
یوگا وال ابزاری است که مارا در وضعیت صحیح قرار می دهد و پارازیت های جسمی خودمان را که ناشی از اجرای غلط آساناهاست، به کلی حذف می کند.

ویژگی های یوگاوال بامداد

تمرین همزمان چندین هنرجو در وضعیت های گوناگون روی دیواره همراه با آسودگی خاطر مستلزم داشتن یک دیوارمستحکم و حرفه ای یا همان یوگاوال است. دیواره ای که تنش های وارده را به خوبی هضم کند و قطعات مهندسی شده ای روی آن استفاده شده باشد.

در ادامه برخی ویژگی های اجزای مختلف یوگا وال بامداد که با تلاش  مهندسین بامداد گردآوری و ساخته شده است را مشاهده می کنید.

1.چوب 7لایه 18 میلی متر روسی ضدآب

2.سازه ی فلزی مهندسی و مستحکم با رنگ اپوکسی

3.اتصالات گالوانیزه با بالاترین ایمنی

4.گوی وصفحه گوی فلزی ایمن همراه با شکاف اضافی جهت قرار گیری بهتر حلقه تسمه

5.سطح براق، جذاب و قابل شستشو

6.تسمه های دوبل و بالشتک های راحت و قابل شستشو

7.طرح چوب زیبا و الهام بخش

8.ادغام تجهیزات تکمیلی بدنسازی با یوگا وال(به سلیقه ی مشتری)  جهت در اختیار داشتن یک مجموعه ی کامل تقویتی-تعادلی (تجهیزات تکمیلی شامل: پگ بورد، کمپوس بورد، سیمولاتور،دارحلقه، گیره های توپی و طنابی و…)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.