مکان تهران
سال 1400
کارفرما  شهربازی روشانو
مدت اجرا پانزده روز
ابعاد مساحت     57 متر مربع
ارتفاع          8 متر

شهربازی سرزمین روشانو تهران

شهربازی سرزمین روشانو تهران

صخره جادویی واقع در شهربازی روشانو تهران. که فضایی متفاوت و هیجان انگیز ساخته است. این صخره مطابق با بروزترین طرح حجمی دیواره سنگنوردی و مطابق با آیین نامه فدراسیون کوهنوردی و فدراسیون جهانی Ifsc , توسط مهندسین و متخصصان گروه تولیدی ورزشی بامداد با 20 سال سابقه سنگنوردی ، طراحی، تولید و نصب گردیده است.

این صخره از جنس پلی وود روسی بوده و دارای طرحی برگرفته شده از کوه دماوند ( دماوند وارونه شده ) می باشد

صخره جادویی

 

صخره سنگنوردی حجمی  با مساحت 56 متر مربع طراحی و اجرا شده است. مناسب برای استعدادیابی در تمام سنین و سوق دادن آنها به ورزش حرفه ای سنگ نوردی است. علاوه بر آن دیواره، مناسب برگزاری مسابقات سنگ نوردی در سطح استانی در سبک بولدرینگ است.

دیواره هوشمند

این دیواره هوشمند به خاطر داشتن گیره نوری از نظر ظاهری بسیار جذاب است. فضای شهربازی را نیز به فضایی شاد تبدیل کرده است . این دیواره قابلیت صعود چهار نفر به صورت همزمان را دارد. همچنین توانایی پوشش بازیکن حرفه ای تا مبتدی را نیز دارد . با وجود گیره های هوشمند مربی می تواند برای بازیکن ها مسیر هایی را طراحی و مشخص کند. برای مثال مسیر گیره های سبز مجاز و قرمز غیر مجاز است. با هر خطا گیره به صورت چشمک زن در می آید . در آخر امتیاز بازیکنان محاسبه می شوند.

روپ ادونچر:

سازه ماجراجویی طنابی یک سازه تفریحی مجهز است. ماجراجو باید از روی موانع چالش انگیز و متنوع عبور کند. در طول مسیر همیشه توسط بند حمایت کننده که همراهش از داخل ریل حرکت می کند، به صورت کامل حمایت می شود . این سازه بجز محاسبات فنی پیچیده و استاندارد ، از طناب، فلز ، چوب و اتصالات مخصوص ساخته می شود . انرا می توان به صورت طبفاتی همراه بابازی و چالش های متعدد نیز طراحی و اجرا کرد. این سازه هم در فضای آزاد و هم سرپوشیده کاربرد دارد . چنین سازه ای در دنیای بی تحرک امروز کودکان بسیار مفید است.

خرید و نصب دیواره سنگنوردی

گروه تولیدی ورزشی بامداد با سابقه ای درخشان در زمینه طراحی تولید و نصب انواع دیواره های سنگنوردی دارد. برای فضاهای مختلف از جمله باشگاه های سنگنوردی، مدارس، مراکز بازی و سازمان های نظامی. این شرکت آماده همکاری با کلیه ارگان ها برای نصب دیواره های سنگنوردی می باشد.برای مشاوره درباره خرید دیواره های سنگنوردی، میتوانید با کارشناسان فنی بامداد تماس بگیرید.

همچنین این گروه تولیدی، تولید کننده انواع تجهیزات سنگنوردی است.  از جمله گیره های سنگنوردی، حجم های سنگنوردی، تشک سنگنوردی و تجهیزات بدنسازی چوبی سنگنوردی .

بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط