طراحی، تولید و نصب دیواره صخره نوردی تفریحی سرگرمی بامداد در شهربازی سیوان سنتر تهرانپارس

مکان تهرانپارس
سال 1398
کارفرما شرکت ارزش آفرینان صبا
مدت اجرا یک ماه
قابل اجرا در مهدکودک ها، شهربازی ها، مراکز بازی کودک، باشگاه های ورزشی

طراحی، تولید و نصب دیواره صخره نوردی تفریحی سرگرمی این شهربازی تماما بوسیله شرکت بامداد انجام گرفته است.

 دیواره صخره نوردی کودکان از مواد مرغوب، دارای استحکام بالا و استانداردهای لازم برای تامین امنیت کودکان ،با ضمانت شرکت بامداد و دارای تاییدیه فدراسیون کوهنوردی و شرکت ارزش آفرینان صبا می باشد.

طراحی و نصب دیواره تفریحی سرگرمی کودکان بوسیله شرکت بامداد در هر مکانی مانند مدارس، شهربازی ها، باشگاه های ورزشی و … قابل اجراست.

مهد کودک ها در کنار آموزش های فکری و روان شناختی می توانند با استفاده از دیواره های صخره نوردی مخصوص کودکان زمینه رشد فکری و جسمی کودک را بالا برند و به ایجاد محیطی پر از هیجان و شادی برای کودکان کمک کنند.

همچنین ایجاد این دیواره های صخره نوردی در شهربازی ها و مراکز بازی کودک میتواند ایده جذابی باشد که کودکان بازی، هیجان و تفکر را با هم تجربه کنند.

ایجاد مراکز ماجراجویی نیز میتواند پیشنهاد خوبی برای شهربازی ها باشد. مراکزی که در آنها ورزش، سرگرمی و هیجان ادغام می شود. این مکان ها می توانند از قسمتهای مختلفی مثل صعود و فرود با طناب، صخره و سنگنوردی، عبور از موانع، گذرگاه های تعادلی، زیپ لاین و … تشکیل شوند.

وجود این دیواره های صخره نوردی در اماکن مرتبط با کودکان امکان تحرک و فعالیت آن ها را از طریق بازی و سرگرمی فراهم می سازد.

دیواره های سنگنوردی کودکان بامداد(Funwalls)

  • تلفیقی از ذوق و هنر و سبک کودکانه و حرفه ای
  • رنگ بندی زیبا و جذاب و قابل شستشو

آموزش سنگنوردی کودکان

آموزش صخره نوردی کودکان بامداد

مجموعه بامداد در کنار طراحی، تولید و نصب دیواره های صخره نوردی تفریحی سرگرمی برای کودکان اقدام به آموزش صخره نوردی برای آنان نیز نموده است. همچنین با ارائه پیشرفته ترین و بروزترین تجهیزات بازی کودکان و دیواره های صخره نوردی آمادگی همکاری با ارگان ها، مدارس، مهد کودک ها، مراکز بازی و … می باشد.