دیواره سنگنوردی مدارس استان آذربایجان شرقی

مکان شهر های استان آذربایجان شرقی
سال 1401
کارفرما  مدارس استان
مدت اجرا هر مدرسه یک روز
مشخصات جنس     چوب روسی
ارتفاع          4  متر

دیواره سنگنوردی تفریحی سرگرمی مدارس استان آذربایجان شرقی

دیواره سنگنوردی مدارس تبریز به مساحت 46 مترمربع توسط گروه تولیدی ورزشی بامداد مطابق با استانداردهای فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ، گامی بزرگ در جهت افزایش توانمندی جسمی ،حرکتی، ذهنی دانش آموزان این استان بوده است . این دیواره های سنگنوردی دارای استاندارد و مطابق با آیین نامه فدراسیون کوهنوردی جمهوری اسلامی ایران است. برای ایمنی دانش آموزان از تشک مخصوص سنگنوردی استفاده خواهد شد . دیواره های سنگموردی نصب شده در این مدارس در دو سطح 3.66 * 2.44 متری است. همچنین در تمامی این مدارس علاوه بر نصب دیواره سنگنوردی ، تجهیزات بازی کودکان ، شامل نردبان سوئدی و نردبان معلق طنابی نیز نصب گردید.

 

دیواره های آذربایجان شرقی :

                                       

   

          

اجرای بیش از 80 دیواره سنگنوردی تفریحی سرگرمی در مدارس استان آذربایجان شرقی  توسط گروه تولیدی ورزشی بامداد مطابق با استانداردهای فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ، گامی بزرگ در جهت افزایش توانمندی جسمی ،حرکتی، ذهنی دانش آموزان این استان بوده است و مشکل فقر حرکتی ناشی از فضای مجازی را تا حدودی رفع می کند. این دیواره های سنگنوردی دارای استاندارد و مطابق با آیین نامه فدراسیون کوهنوردی جمهوری اسلامی ایران است. برای ایمنی دانش آموزان از تشک مخصوص سنگنوردی استفاده خواهد شد . دیواره های سنگموردی نصب شده در این مدارس در دو سطح 3.66 * 2.44 متری است. همچنین در تمامی این مدارس علاوه بر نصب دیواره سنگنوردی ، تجهیزات بازی کودکان ، شامل نردبان سوئدی و نردبان معلق طنابی نیز نصب گردید.

 

طراحی و نصب دیواره سنگنوردی مدارس

طراحی و نصب دیواره سنگنوردی مدارس تبریز:

با توجه به فراگیری استفاده از فضای مجازی در بین دانش آموزان که موجب فقر حرکتی آنان گردیده است. وجود یک کلاس تربیت بدنی با بازی های مهیج میتواند محرکی برای ترغیب دانش آموزان به بازی همراه با ورزش گردد که دیواره سنگنوردی تفریحی سرگرمی میتواند پیشنهاد خوبی برای این امر باشد. فرد صعود کننده ضمن صعود که مجبور است از تمام اندام های حرکتی خود استفاده کند نیاز دارد تا بهترین مسیر را نیز برای صعود انتخاب کند که این خود موجب تقویت توان فکری او میگردد.

خرید و نصب دیواره سنگنوردی

گروه تولیدی ورزشی بامداد با سابقه ای درخشان در زمینه طراحی تولید و نصب انواع دیواره های سنگنوردی برای فضاهای مختلف از جمله باشگاه های سنگنوردی، دیواره سنگنوردی مدارس، مراکز بازی و سازمان های نظامی آمادگی همکاری با کلیه ارگان ها برای نصب دیواره های سنگنوردی می باشد.برای مشاوره درباره خرید دیواره های سنگنوردی میتوانید با کارشناسان فنی بامداد تماس بگیرید.

همچنین این گروه تولیدی تولید کننده انواع تجهیزات سنگنوردی از جمله گیره های سنگنوردی، حجم های سنگنوردی، تشک سنگنوردی و تجهیزات بدنسازی چوبی سنگنوردی می باشد.

بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط