دیواره سنگنوردی شهربازی چیتگر تهران

مکان چیتگر-تهران
سال 1400
کارفرما  شخصی
مدت اجرا یک ماه
ابعاد مساحت     90 مترمربع
ارتفاع          15 متر

دیواره های سنگنوردی شهربازی چیتگر تهران برای یک شهربازی مطابق با بروزترین طرح حجمی دیواره سنگنوردی و مطابق با آیین نامه فدراسیون کوهنوردی و فدراسیون جهانی Ifsc , توسط مهندسین و متخصصان گروه تولیدی ورزشی بامداد طراحی، تولید و نصب گردیده است.

این دیواره از جنس فایبرگلاس بوده ور در برابر نورآفتاب و باران مقاوم هست.

دیواره های سنگنوردی شهربازی چیتگر تهران:

دیواره سنگنوردی استاندارد سرعت:

اجرای دیواره سنگنوردی سرعت استاندارد. در فضای باز شهربازی چیتگر ، استراکچر به صورت سازه فضاکار طراحی، محاسبه و اجرا شده . کلیه اتصالات میله ها به صورت پیچ و مهره به سازه وصل شده است.

   

دیواره سنگنوردی تفریحی سرگرمی :

          

سه سازه سه وجهی جهت جذب رده های سنی کودک و نوجوان ، نصب گردیده است. در بالای هر سازه کارگاهی اجرا شده تا حمایت ها به صورت قرقره انجام گردد.

خرید و نصب دیواره سنگنوردی

گروه تولیدی ورزشی بامداد با سابقه ای درخشان در زمینه طراحی تولید و نصب انواع دیواره های سنگنوردی برای فضاهای مختلف از جمله باشگاه های سنگنوردی، مدارس، مراکز بازی و سازمان های نظامی آمادگی همکاری با کلیه ارگان ها برای نصب دیواره های سنگنوردی می باشد.برای مشاوره درباره خرید دیواره های سنگنوردی میتوانید با کارشناسان فنی بامداد تماس بگیرید.

همچنین این گروه تولیدی تولید کننده انواع تجهیزات سنگنوردی از جمله گیره های سنگنوردی، حجم های سنگنوردی، تشک سنگنوردی و تجهیزات بدنسازی چوبی سنگنوردی می باشد.

بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط