مکان یاسوج
سال 1399
کارفرما  دانشگاه یاسوج
مدت اجرا یک هفته
ابعاد  ارتفاع            8 متر
عرض             6 متر
طول مسیر     12.5 متر

دیواره سنگنوردی دانشگاه یاسوج

بدلیل  واقع شدن کوه دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، این استان میتواند ظرفیت بالایی در رشته سنگنوردی در کشور داشته باشد؛ به همین دلیل تیم کوهنوردی دانشگاه یاسوج سفارش ساخت دیواره سنگنوردی خود را به گروه تولیدی ورزشی بامداد که پرچم دار ساخت دیواره سنگنوردی در کشور می باشد سپرد. شرکت بامداد نیز با بهره گیری از متخصصین و مهندسین خود، پروژه طراحی و ساخت دیواره سنگنوردی دانشگاه یاسوج  را اجرا نمود. در ساخت این دیواره از مرغوب ترین مواد اولیه استفاده شده و سازه استاندارد مطابق با آیین نامه  فدراسیون کوهنوردی  است.

دیواره سرطناب یا lead

دیواره صخره نوردی دانشگاه یاسوج

دیواره سنگنوردی سرطناب دانشگاه یاسوج

این دیواره دارای 6 متر عرض 8 متر طول و 12 متر طول مسیر می باشد. مساحت کل نیز 72 مترمربع است.علاوه بر پنل ها، گیره های سنگنوردی نصب شده روی آن نیز تولید خود شرکت بامداد می باشد.

خرید و نصب دیواره سنگنوردی

گروه تولیدی ورزشی بامداد با سابقه ای درخشان در زمینه طراحی تولید و نصب انواع دیواره های سنگنوردی برای فضاهای مختلف از جمله دانشگاه ها، باشگاه های سنگنوردی، مدارس، مراکز بازی و سازمان های نظامی آمادگی همکاری با کلیه ارگان ها برای نصب دیواره های سنگنوردی می باشد.برای مشاوره درباره خرید دیواره های سنگنوردی میتوانید با کارشناسان فنی بامداد تماس بگیرید.

همچنین این گروه تولیدی تولید کننده انواع تجهیزات سنگنوردی از جمله گیره های سنگنوردی، حجم های سنگنوردی، تشک سنگنوردی و تجهیزات بدنسازی چوبی سنگنوردی می باشد.

بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط