دیواره سرطناب شهربازی هفت دریا شیراز
تولید شده در کارخانه بامداد

  0%

  1. طراحی و معماری

  معماران ما اطمینان حاصل می کنند که ایده اولیه مشتری به طور یکپارچه به یک طرح کاربردی مطابق با نیازهای آنها تبدیل می شود.

  مجموعه های تفریحی و شهربازی و ورزشی ، یک سرمایه گذاری تجاری است . به همین دلیل باید در دراز مدت برای شما موفقیت آمیز و درامد زا باشد . بنابراین ما خلاقیت خود را به کار میگیریم تا به بهترین عملکرد و نتیجه برای شما دست پیدا کنیم .

  شما تصمیم میگیرید که دوست دارید توسعه پروژه شما چه حجمی داشته باشد و ما متناسب با بودجه و علایق شما مسئولیت بهترین نتیجه و تحویل به موقع پروژه شما را می پذیریم .

  2. مهندسی

  تیمی متشکل از بهترین مهندسین سازه، طراح، برنامه نویس CNC و مهندسین مکانیک، به همراه مهندسین بازی سازی و دیگر متخصصان این صنعت ، ساختارها و تمام اجزای پروژه سرگرمی شما را به طور دقیق محاسبه می کنند تا مطمئن شوند آنچه طراحی شده دقیقاً مطابق با مقررات و استاندارد های لازم، تولید و نصب خواهد شد.

  3. تولید

  کارخانه تولیدی بامداد با به کارگیری ماهرترین کارمندان و تکنسین ها در فضایی متشکل از چندین کارخانه تولید،  از جمله کارخانه فولاد، کارخانه چوب و سازه های چوبی ،کارخانه فایبرگلاس، کارخانه توسعه و مونتاژ الکترونیک و کارخانه تولید تجهیزات بازی و سافت پلی، قادر به قبول مسئولیت و تضمین اجرای موثر هر ایده و پروژه ای است که شما بتوانید به آن فکر کنید.  ما با مهم ترین ویژگی خود که خلاقیت بی نظیر و دانش فنی بالای ماست ، تلاش می کنیم تا کیفیت بالای حود ، در تولید محصولات و اجرای پروژه های مختلف را حفظ کنیم . این تیم، روی رضایت شما و پیشرفت خود متمرکز شده است . 

  4. مدیریت پروژه

  تیم مدیریت پروژه ، متصل کننده همه اجزای پروژه شما به همدیگر و ناظر اجرای اصولی و هدفمند پروژه و همچنین پیشرفت مطلوب آن است . این تیم به عنوان متصل کننده تمام بخش های دیگر عمل می کند. آنها اطمینان حاصل می کنند که تمام فرآیندها ، از مهندسی تا تولید و نصب ،  از شروع تا روز افتتاحیه به خوبی و به موقع انجام می شوند.

  5. نصب

  بامداد تنها شرکتی در بین تمام تولیدکنندگان شهربازی و مجتمع های سرگرمی تفریحی است که دارای تیم هایی متشکل از چندین تکنسین شاغل تمام وقت است . آنها مسئول نصب پروژه های ما در سراسر ایران و جهان هستند. و از قابلیت فنی و دانش بالایی برخوردار اند.

  برای اطمینان از رعایت معیارهای ما برای کیفیت و استانداردهای ایمنی، هر تکنسین تعدادی دوره آموزشی مانند کار در ارتفاع، استفاده بهینه از ابزار، آموزش جوشکاری و… را گذرانده است.

  6. تعمیر و نگهداری و بازرسی

  هر سازه ای باید استاندارد های ایمنی را رعایت کرده و سالانه بازدید شود . بامداد خدمات بازرسی ایمنی جامعی را ارائه می دهد تا به شما کمک کند ، یک مرکز سرگرمی تفریحی  ایمن و موفق داشته باشید.

  ما بازرسی های نگهداری و ایمنی را برای هر پروژه ای ، حتی آنهایی که توسط ما ساخته نشده اند، ارائه می دهیم.

  7. مدیریت و بهره برداری مراکز

  ما مشتاق سرمایه گذاری در کنار شما هستیم . بامداد آماده همکاری بیشتر در زمینه بهره برداری و مدیریت مراکز شما است . شما می توانید مجموعه خود را به ما بسپارید و از سوددهی آن با حداقل نگرانی از جانب شما اطمینان داشته باشید. 

  بامداد با تجربه خود در تولید شهربازی های مهارتی و حرکتی از هر نظر بهترین گزینه برای ساخت بازی ها ، بهره برداری از مجموعه شما و مدیریت آن است . برای اطلاعات بیشتر می توانید مستقیما با مدیریت مجموعه بامداد در تماس باشید و با شرایط همکاری آشنا شوید .

  همراه ما باشید