مزایای یوگا وال و ویژگی های یوگاوال بامداد

مزایای استفاده از یوگا وال

Benefits of The Yoga Wall

شاید برخی حرکات که بر روی دیواره تمرین می شود را روی زمین هم بتوان انجام داد اما تمایز اساسی استفاده از دیواره آن است که یوگا وال کمک می کند تا حرکات و وضعیت ها به طور دقیق و صحیح و در کاملیترین شکل خود انجام شود.

این مزیت می تواند درک صحیح و کاملی از یک آسانا را به یک یوگی داده و آگاهی اورا نسبت به بدن در فضا بالاببرد.
از هرجهت یوگاوال مزایای بی شماری برای یوگی های مبتدی و پیشرفته دارد. مزیت بسیار قابل توجه دیگر یوگا وال کشش منحصر به فردی است که  برای بدن ایجاد می کند، کششی که به گسترده تر و بازتر شدن عضلات و مفاصل کمک شایانی می کند و البته در هیچ یک از وضعیت های معمولی یوگا نمی توان به آن دست یافت.

اجرای آسان وضعیت های وارونه بدون فشار به دست و سر و با تمرکز کامل اثر شگرفی بر ستون فقرات و نواحی پشتی بدن دارد.

یوگاوال همچنین کمک میکند تا یوگی ثبات و آرامش بیشتری در حین انجام حرکات داشته باشد. از آنجا که ذهن ما به طور معمول آشفته و فرار است، این نکته که در حین انجام یک وضعیت تمرکز بیشتری داشته باشیم و عوامل مزاحم کمتری ذهن ما را پریشان کند بسیار حائز اهمیت است و تأثیر شگرفی بر سیستم تنفسی و عصبی ما خواهد داشت.
یوگا وال ابزاری است که مارا در وضعیت صحیح قرار می دهد و پارازیت های جسمی خودمان را که ناشی از اجرای غلط آساناهاست، به کلی حذف می کند.

ویژگی های یوگاوال بامداد

Bamdad YogaWall Features

تمرین همزمان چندین هنرجو در وضعیت های گوناگون روی دیواره همراه با آسودگی خاطر مستلزم داشتن یک دیوارمستحکم و حرفه ای یا همان یوگاوال است. دیواره ای که تنش های وارده را به خوبی هضم کند و قطعات مهندسی شده ای روی آن استفاده شده باشد.

در ادامه برخی ویژگی های اجزای مختلف یوگا وال بامداد که با تلاش  مهندسین بامداد گردآوری و ساخته شده است را مشاهده می کنید.

1.چوب 7لایه 18 میلی متر روسی ضدآب

2.سازه ی فلزی مهندسی و مستحکم با رنگ اپوکسی

3.اتصالات گالوانیزه با بالاترین ایمنی

4.گوی وصفحه گوی فلزی ایمن همراه با شکاف اضافی جهت قرار گیری بهتر حلقه تسمه

5.سطح براق، جذاب و قابل شستشو

6.تسمه های دوبل و بالشتک های راحت و قابل شستشو

7.طرح چوب زیبا و الهام بخش

8.ادغام تجهیزات تکمیلی بدنسازی با یوگا وال(به سلیقه ی مشتری)  جهت در اختیار داشتن یک مجموعه ی کامل تقویتی-تعادلی (تجهیزات تکمیلی شامل: پگ بورد، کمپوس بورد، سیمولاتور،دارحلقه، گیره های توپی و طنابی و…)

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی