رویدادها

تقدیر رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی از شرکت بامداد

تقدیر از شرکت نمونه دیواره سنگنوردی

بازدید جناب آقای زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی از غرفه شرکت بامداد در نمایشگاه بین‌المللی شهربازی، تفریحات، سرگرمی، صنایع و تجهیزات وابسته شهرآفتاب و تقدیر از شرکت بامداد

جناب آقای زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی، از غرفه شرکت بامداد بازدید کرد. شرکت بامداد در دهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات شهربازی، سرگرمی و صنایع وابسته، امتک 2021 ، شرکت کرده بود . ایشان از دستاوردهای شرکت بامداد دیدار کرد . دستاورد هایی نظیر تولید داخلی دستگاه حمایت خودکار (اتوبیلی). دستگاه زمانسنج مسابقات سرعت. دیواره های سنگنوردی هوشمند برای کودکان و … . ایشان با اهدای لوح از خدمات شرکت بامداد به مدیریت مهندس کرباسیان تقدیر کرد.

بازدید زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی از غرفه بامداد

شرکت بامداد در طول سالیان ، فعالیت خود. همواره دغدغه تولید تجهیزات و دیواره های سنگنوردی مطایق با به روز ترین تکنولوژی روز دنیا را داشته است. بر همین اساس با تکیه بر توان مهندسان داخلی و به کار گیری نیروی متخصص و کارآمد. در این مسیر قرار گرفته است.

نمایشگاه بین المللی تجهیزات شهربازی و صنایع وابسته. هر سال میزبان شرکت های تولید کننده تجهیزات سرگرمی و شهربازی بوده است. امسال شرکت بامداد با دیواره تفریحی سرگرمی خود موسوم به فان وال در این نمایشگاه شرکت کرد . ای دیواره با استقبال کودکان بازدید کننده از نمایشگاه و صاحبان شهربازی ها و خانه های بازی کودک قرار گرفت.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *